Strona główna

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

 

 Witamy na stronie internetowej

parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem

 Świętego Pawła Apostoła

w Zduńskiej Woli; ul. Zielona 49a

Kancelaria parafialna

czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 8.00 oraz 16.00 – 16.55

 

 ZAPRASZAMY 25 STYCZNIA 2020 ROKU

NA ODPUST PARAFIALNY

KU CZCI ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

MSZE ŚWIĘTE O GODZ. 7.00 i centralna 17.00

 

 PIELGRZYMKA DO JORDANII I ZIEMI ŚWIĘTEJ

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA PIELGRZYMÓW W SOBOTĘ

22 LUTEGO 2020 ROKU O GODZ. 18.00

Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły,
Wyśpiewują chwałę Bogu żywioły!
Radość ludzi wszędy płynie,
Anioł budzi przy dolinie
Pasterzy, co paśli pod borem woły!

DSC_0047

Droga Rodzino Parafialna i Dobrodzieje budowy świątyni.

Niech przeżywanie tajemnicy narodzin Chrystusa – Zbawcy rodzaju ludzkiego,

prowadzi nas do pogłębionej refleksji nad prawdą o Bogu Ojcu, który posyła na świat swojego Syna.

W świątecznej atmosferze i w duchowej łączności łamiemy się z Wami białym opłatkiem.

Kierujemy je do osób samotnych i do żyjących w rodzinach;

do chorych i do zdrowych; do osób starszych i do młodych;

do działających  w parafii wspólnot duszpasterskich; do ofiarodawców budowy świątyni.

Niech Pan znajdzie w naszych sercach, domach, rodzinach i wspólnotach przestrzeń dla siebie;

niech nawraca nasze serca i umysły; niech poszerza wyobraźnię,

abyśmy potrafili przyjąć dar Jego miłosierdzia a zarazem rozpoznać Go

w tych, poprzez których na co dzień do nas przychodzi.

Niech przy świątecznym stole nie zabraknie światła i ciepła rodzinnej atmosfery

na wzór Świętej Rodziny.

Wszystkich Was ogarniamy wdzięczną i szczerą modlitwą.

ks. Andrzej Jaworski ks. Robert Kaczmarek ks. Karol Skrobicki

 27485051_1652297851503623_600568187_o

 KOLĘDA – WIZYTA DUSZPASTERSKA

Anno Domini 2019/2020

 

 Data Ulica Uwagi
27 grudnia piątek Zielona 48 (1-35) 9.00
Zielona 48 (36-75)
Zielona 48 (76-110)
Zielona 48 (111-150) 15.00
Łaska 71 (1-31)
Łaska 71 (32-62)
28 grudnia sobota Łaska 75 (1-35) 9.00
Łaska 75 (36-66)
Szkolna 10
Łaska 75 (67-101) 15.00
Łaska 75 (102-132)
30 grudnia poniedziałek Łaska 69 (1-31) 9.00
Łaska 69 (32-62)
Łaska 69 (63-93)
Zielona 50 (1-50) 15.00
Zielona 50 (51-100)
Szkolna 7 i 9
31 grudnia wtorek Szkolna 10 A 9.00
Szkolna 10 B
Szkolna 10 C
2 stycznia czwartek Łaska 73A (1-45) 15.00
Łaska 73 A (46-90)
Szkolna 3 A
3 stycznia piątek Osmolińska 3 (1-31) 15.00
Zielona 36
4 stycznia sobota Osmolińska 3 (32-62) 9.00
Osmolińska 3 (63-93)
Osmolińska 3 (94-124)
Osmolińska 9 (1-30) 15.00 
Osmolińska 9 (31-75)
Osmolińska 35
7 stycznia wtorek Osmolińska 31Osmolińska 33 15.0016.30
Łaska kamienica 55, 73, 77Osmolińska domki 15.0016.30
Szkolna 4 15.00
8 stycznia środa Szkolna 11Szkolna 13 15.0016.30
Szkolna 22 BSzkolna 22 A 15.0016.30
Szkolna 24Szkolna 26 15.0016.30
Szkolna 22 18.00
9 stycznia czwartek Srebrna 1A 15.00
Srebrna 3 A
Szkolna domki
10 stycznia piątek Srebrna 1Srebrna 3 15.0016.30
Srebrna 4Srebrna 2Srebrna dom 9 15.0016.30
Szkolna 3Szkolna 3 B 15.0016.30
11 stycznia sobota Hetmańska nieparzyste 9.00
Hetmańska od nr 2
Hetmańska od nr 100
Zielona 40Zielona domki 15.0016.00
Zielona 34Zielona 42 15.0016.30
Podbipięty 15.00
13 stycznia poniedziałek Kilińskiego 30 15.00
Kilińskiego 30A
Kilińskiego 28
14 stycznia wtorek Szadkowska 16 (1-50) 15.00
Szadkowska 16 (51-100)
Szadkowska 20
15 stycznia środa Szadkowska 22 15.00
Szadkowska 24
Szadkowska 28Szadkowska 28A 15.0017.00
16 stycznia czwartek Szadkowska domki od kamienicy 32 15.00
Szadkowska domki od nr 100
Kilińskiego 14
17 stycznia piątek Jana Kazimierza domkiOsmolińska 9A 15.0016.00
Sobieskiego 16Sobieskiego 18 15.0016.30
Sobieskiego 14Jana Kazimierza 13 15.0016.30
18 stycznia sobota Pomorska 19 (1-35) 9.00
Pomorska 19 (36-70)
Pomorska domki 9.00
Pomorska 21 (1-35) 15.00
Pomorska 21 (36-70)
20 stycznia poniedziałek Pomorska 23 (1-35) 15.00
Pomorska 23 (36-70)
Westerplatte
21 stycznia wtorek Skłodowskiej 2 15.00
Skłodowskiej 4
Skłodowskiej 6
22 stycznia środa Skłodowskiej 8 15.00
Rycerska
Zagłoby WołodyjowskiegoKmicica
23 stycznia czwartek Sobieskiego domki 15.00
Czarnieckiego
Plac Żelazny Słowackiego
24 stycznia piątek Jana Kazimierza 11 (1-25) 15.00
Jana Kazimierza 11 (31-60)
SpacerowaSkrzetuskiego 15.0016.30
27 stycznia poniedziałek Kilińskiego domki od nr 4 15.00
Kilińskiego domki od nr 88
Szadkowska 26
28 stycznia wtorek Kilińskiego 29 (1-35) 15.00
Kilińskiego 29 (36-70)
Kilińskiego 31 (1-35)
Kilińskiego 31 (36-70) 17.00
29 stycznia środa Kilińskiego 33 (1-35) 15.00
Kilińskiego 33 (36-70)
Kilińskiego 35 (1-35)
Kilińskiego 35 (36-70) 17.00
30 stycznia czwartek Jana Kazimierza 7/9 (1-30) 15.00
Jana Kazimierza 7/9 (31-60)
Żytnia 28
31 stycznia piątek Kilińskiego 37 (1-35) 15.00
Kilińskiego 37 (36-70)
Żytnia 32Żytnia 34 15.0017.00
1 lutego sobota Żytnia domki od ul. Szadkowskiej 9.00
Żytnia domki od ul. Hetmańskiej Żółkiewskiego
Żytnia 30 (1-25) 15.00
Żytnia 30 (26-60)
3 lutego wtorek Żytnia 16 (1-30) 15.00
Żytnia 16 (31-60)
4 lutego środa Żytnia 18 (1-30) 15.00
Żytnia 30 (31-60)
Kolęda uzupełniająca

 

 

 


kartka-4BUDOWA KOŚCIOŁA

 

Czytaj dalej