OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 stycznia 2023

1. Zapraszamy dziś po Mszy świętej o godz. 12.00 na koncert „Świątecznie i klimatycznie” ze Szkoły Podstawowej nr 10.
  2. Dziś zapraszamy o godz. 16.15 na nabożeństwo różańcowe przygotowujące do nawiedzenia MB w ikonie Jasnogórskiej.
  3. Msze święte w tym tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 7.00 rano. Kancelaria czynna rano w sprawach losowych prosimy dzwonić. Od Czwartku wchodzi porządek Mszy Świętych rano i wieczorem i stałe godziny kancelarii parafialnej.
  4. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 17,00. Podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. W tym dniu w modlitwie będziemy polecać zakony kontemplacyjne. Zbierane ofiary są przeznaczone na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
  5. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza środa miesiąca nie będzie spotkania Koła Żywego i nabożeństwa. Pierwszy piątek miesiąca: spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 15.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00. Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 16.15 z udzieleniem Komunii Świętej. Do chorych udajemy się od godz. 8.30. Pierwsza sobota miesiąca zapraszamy Wspólnotę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Msze Świętą o godz. 7.00 i nabożeństwo różańcowe.
  7.  Zapraszamy na między parafialny Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży. Bal odbędzie się w sobotę 11 lutego o godz. 19.00 w Auli św. Maksymiliana w parafii Wniebowzięcia NMP na ul. Kościelnej. Nie zabraknie wspólnej zabawy, konkursów z nagrodami, muzyki,  tańców i słodkiego poczęstunku. Mile widziane stroje karnawałowe. Więcej informacji na plakatach.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 14-21 maja. Zostały 4 wolne miejsca.
  9. W środę kończymy wizytę duszpasterską kolędę. Osoby, które nie mogły być w wyznaczonym terminie mogą umówić kolędę uzupełniającą. Podsumowanie kolędy będzie w niedzielę 12 lutego. Program kolędy w tym tygodniu:

30 stycznia poniedziałek od godz. 15.00 – Zielona bloki 34 i 40; od godz. 16.00 Kilińskiego 14

31 stycznia wtorek  od godz. 15.00 – Zielona 48 jeden kapłan od nr 1 do 35; drugi od nr 36 do 75.

1 lutego środa od godz. 15.00 – Zielona 48 jedne kapłan od nr 76 do 110; drugi od nr 111 do 150; oraz Kolęda uzupełniająca

10. Jest prasa katolicka Idziemy, Gość Niedzielny i Niedziela.

11. Pamięci modlitewnej polecamy parafian Parafii św. Antoniego, którzy dziś ofiarami wspierają budowę naszej świątyni. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę budowlaną oraz za dodatkowe w kopertach na budowę.