Duszpasterze

PROBOSZCZ  

ks. Andrzej Jaworski

Wikariusze 

ks. Artur Machała,
ks. Karol Skrobicki

PROBOSZCZOWIE PARAFII ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

ks. Andrzej Jaworski (13.04.2009 –

WIKARIUSZE PARAFII ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

ks. Jacek Borowski (30.06.2009 – 30.06.2011)

ks. Janusz Małecki (30.06.2009 – 08.04.2013)

ks. Jacek Jabłoński (30.06.2011 – 20.08.2016)

ks. Piotr Kowalski (08.04.2013 – 06.30.2018)

ks. Cezary Garnuszek (20.08.2016 – 30.06.2018)

ks. Robert Kaczmarek (30.06.2018 – 30.06.2020)

ks. Karol Skrobicki (30.06.2018 –

ks. Maciej Burszewski (30.06.2020 – 10.12.2021)

ks. Artur Machała (10.12.2021 –