Intencje Mszalne

26 WRZEŚNIA – 2 PAŹDZIERNIKA 2022

PONIEDZIAŁEK – 26 WRZEŚNIA                                                                                    Z

7.00                 † JADWIGA PUK ( 1 r.ś.) –

17.00               † DANUTA DZIUBIŃSKA –  

17.00               † TERESA JARZYŃSKA –

WTOREK – 27 WRZEŚNIA – Wspomnienie św. Wincentego A`Paulo                           B

7.00                 † TADEUSZ ŁUCZAK ( 32 r.ś.) –

17.00               † IRENA MIKOŁAJCZYK –

17.00                  † KAZIMIERZ KAZEK –

ŚRODA – 28 WRZEŚNIA – Wspomnienie św. Wacława                                                   C

7.00                 † JERZY ŚWIĄTEK ( 1 r.ś) –  

17.00               † IRENA LEPCZYŃSKA –

17.00               † TERESA ZWOLIŃSKA ( 9 r.ś.) –

CZWARTEK – 29 WRZEŚNIA– Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała B/C

7.00                    † KRYSTYNA JUSZCZAK –

7.00                     † JADWIGA PUK –

17.00               – NOWENNA

PIĄTEK – 30 WRZEŚNIA – Wspomnienie św. Hieronima                                               B 

7.00                 † KRYSTYNA JUSZCZAK –

17.00               † ANNA KRYSTIANIK –  

17.00               † HALINA WIERUCKA –

 SOBOTA – 1 PAŹDZIERNIKA – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus         B                          

7.00                 † ANDRZEJ IGNACZAK –  

7.00                 † JADWIGA PUK –

17.00               † BRONISŁAW PĘDZIWIATR –

 NIEDZIELA – 2 PAŹDZIERNIKA  – XXVII Niedziela Zwykła                                     Z

7.00                 † MIECZYSŁAW MIKOŁAJCZYK –

9.00                 † RAFAŁ DRAGON  i zm. z rodziny Ostojskich i Janeckich

10.30               – ZA PARAFIAN ( Dz- Bł  w 12 rocznicę ślubu Agnieszki i Łukasza)

12.00               † ALINA STANISŁAW ROSOŁOWSCY, ŁUCJA JAN ZEMBRZUSCY   

17.00               † ŁUCJA KAZIMIERZ ŻBIK I ZM. Z RODZINY  

INTENCJE MSZALNE     12 – 18 WRZEŚNIA  2022

PONIEDZIAŁEK – 12 WRZEŚNIA                                                                                    Z

7.00                 † JANINA ( 11 r.ś.) JÓZEF GRUDZIŃSCY

17.00                 † TERESA JARZYŃSKA –

WTOREK – 13 WRZEŚNIA – Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma                             B

7.00                 † ELŻBIETA HOLFELD ( 1 r.ś.) –

17.00               † RYSZARD JANKOWSKI –

19.00               – Msza św. Fatimska par. Wniebowzięcia NMP

ŚRODA – 14 WRZEŚNIA – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego                               C

7.00                 † LEOPOLD BUBIŃSKI ( 22 r.ś.) –

17.00               † LECH MARCZEWSKI –

17.00               † MIECZYSŁAW JAROS ( 15 r.ś.) – REZ.

CZWARTEK – 15 WRZEŚNIA – Wspomnienie NMP Bolesnej                                   B/C

7.00                   † DARIUSZ KACPERCZYK (2 r.ś.) –

17.00               – NOWENNA

PIĄTEK – 16 WRZEŚNIA – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza i Cypriana        C 

7.00                 † KRYSTYNA JUSZCZAK –

17.00               † KRZYSZTOF GAŁKA ( 2 r.ś.) –

 SOBOTA – 17 WRZEŚNIA                                                                                                  Z                          

7.00                 † BARBARA SOWIŃSKA –

17.00               † STEFAN KRYSIAK

18.00               – Msza św. ślubna Alicji i Mikołaja

19.00               – Msza św. ślubna Ewy i Marcina   

 NIEDZIELA – 18 WRZEŚNIA – XXV Niedziela Zwykła                                                Z

7.00                 † JAN PIERZAK –  

9.00                  – Dz-Bł w 50 rocznicę ślubu Grażyny i Stanisława Kowalczyk – REZ.

10.30                 – ZA PARAFIAN (Dz-Bł w 18 rocznicę urodzin Kacpra – od rodziców)

12.00               † EWA WOLSKA ( 9 r.ś.) –

17.00               † TERESA JARZYŃSKA –

 

INTENCJE MSZALNE     19 – 25 WRZEŚNIA  2022

PONIEDZIAŁEK – 19 WRZEŚNIA                                                                                    Z

7.00                 † MIKOŁAJ SZULGAN –

17.00               † MAGDALENA KLIMECKA – od mamy – REZ.

WTOREK – 20 WRZEŚNIA – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim Teagon i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy C

7.00                 † DARIUSZ KACPERCZYK, ANIELA WŁADYSŁAW KACPERCZYK, CECYLIA BOLESŁAW JARCZEWSCY – REZ.

17.00               † GENOWEFA STANISŁAW SZCZEŚNIAK –

ŚRODA – 21 WRZEŚNIA – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty                     C

7.00                 † LESZEK RUDZKI –  

17.00               † MATEUSZ HAŁADYNIAK –

CZWARTEK – 22 WRZEŚNIA                                                                                       Z/C

7.00                  † ZOFIA SOBOSKA –

17.00               – NOWENNA

PIĄTEK – 23 WRZEŚNIA – Wspomnienie Świętego Pio z Pietrelciny                            B 

7.00                 † RYSZARD WĄGROWSKI

7.00                 † JADWIGA MAJCHRZAK –

17.00               † KAZIMIERZ FRACH –  

 SOBOTA – 24 WRZEŚNIA                                                                                                  Z                          

7.00                 † ANDRZEJ IGNACZAK – 

17.00               † JANINA GŁOWACKA –

17.00               † TADEUSZ PIEGAT –

 NIEDZIELA – 25 WRZEŚNIA – XXVI Niedziela Zwykła                                               Z

7.00                 † RYSZARD SIANOSZEK – – REZ.

9.00                  † JAN MONIKA JAWORSCY –

10.30                    – ZA PARAFIAN

12.00               † FRANCISZEK STANISŁAW KAWALEC, JANINA WŁADYSŁAW EDWARD RĘBISZ, JACEK PELC, MARIA KOPERWAS  

17.00               † TERESA KAPITUŁA –