Zduńskowolanie Solidarni z Ukrainą

ZDUŃSKOWOLANIE SOLIDARNI Z UKRAINĄ

INFORMACJE O DZIAŁANIU PUNKTÓW OD NIEDZIELI 6 MARCA

PUNKT WYDAWANIE ŻYWNOŚCI w punkcie Caritas przy parafii św. Pawła Apostoła – czynny codziennie w godzinach 10.00 do 12.00 oraz 16.00 do 18.00. (telefon 518 014 631)

Wydajemy żywność,  środki higieniczne, dla dzieci pieluchy i artykuły niemowlęce dla uchodźców przebywających na kwaterach prywatnych ze Zduńskiej Woli i okolic. Podstawą jest dokument tożsamości. Również ze skierowaniem z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

W punkcie Caritas przyjmujemy żywność, artykuły higieniczne i środki czystości, środki czystości przemysłowe, pampersy dla dzieci, artykuły dziecięce i ubranka tylko nowe.

Jest możliwość zakupienia konkretnej rzeczy ale po konsultacji.

PUNKTY

w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym ul. Dolna 41

Inkubator Inicjatyw Społecznych ul. Łaska 38

czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 20.00.

Zbieramy nowe nie używane: ubrania, koce, śpiwory, karimaty, latarki i baterie, powerbanki, artykuły spożywcze o długim terminie ważności takie jak konserwy w opakowaniu metalowym mięsne, rybne, pasztety, środki opatrunkowe i odkażające.

Pomoc finansową można wpłacać na konto Caritas Parafii św. Pawła z dopiskiem Ukraina – Kołomyja.

Numer konta 53 1240 3305 1111 0010 5129 5463