TYTKA CHARYTATYWNA

Kolejny raz rusza w naszej parafii akcja „Tytka Charytatywna”. Paczka dla ubogich na święta Bożego Narodzenia. W roku 2021 Caritas przygotował 128 paczek, które trafiły w większości do osób samotnych. Wolontariusze Caritas parafialnego będą w pierwszą niedzielę adwentu 27 listopada rozdawali „Tytki”, które wypełnione do 18 grudnia przynosimy do parafii.  

Idea akcji opiera się na wypełnieniu papierowej torby „tytki”, artykułami spożywczymi: makaronem, mąką, cukrem, kawą, herbatą, ryżem, kaszą, konserwami mięsnymi lub rybnymi, pasztetem, mlekiem, płatkami, masłem, margaryną, olejem, słodyczami, chemią gospodarczą, środkami czystości i higienicznymi.

Dar serca – „Tytka charytatywna” zostanie przekazany dla ubogich podopiecznych Caritas oraz podopiecznych z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli.

Na ten cel można złożyć ofiarę do skarbony przy wyjściu z kościoła lub wpłacić na konto Caritas Parafii św. Pawła nr: 53 1240 3305 1111 0010 5129 5463 z dopiskiem „tytka charytatywna”.