PACZKA DLA UKRAINY

Caritas Parafii św. Pawła Apostoła włączył się do akcji Paczka dla Ukrainy, którą prowadzi Caritas Polska. Włącz się i pomóż nam dostarczyć potrzebującym w Ukrainie żywność i inne niezbędne produkty!

Instrukcja: jak włączyć się w akcję „Paczka dla Ukrainy”

Zakup artykuły zgodnie z sugerowaną produktów: żywność, dla dzieci, chemia i kosmetyki. Paczka powinna zawierać zawsze produkty z trzech kategorii:

Żywność z długim terminem ważności, np. olej, makaron, ryż, kasza gryczana, cukier, konserwy mięsne, rybne, pasztet, herbata, kawa, mleko UHT, płatki, zupy Instant, paluszki, krakersy itp.

Produkty dla dzieci np. kaszki, soki, słodycze, szampon, pasta do zębów, itp.

Artykuły chemiczne i kosmetyczne np. papier toaletowy, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, podpaski, mydło w kostce, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, żel pod prysznic, szampon, plastry z opatrunkiem do cięcia, woda utleniona, przeciwbólowe typu apap/ibuprom, świeca, zapałki, itp.

Paczka nie może zawierać odzieży, obuwia, produktów w opakowaniach szklanych i wymagających przechowywania w lodówce oraz innych, które mogłyby ulec zniszczeniu w transporcie.

Przynieś zakupione produkty do Punktu Caritas Parafii św. Pawła Apostoła ul. Zielona 49A od poniedziałku do soboty w godzinach 17.30 do 19.00.

Specjalne kartony o wymiarach 41x38x64 cm są w parafialnym Caritas, które wolontariusze będą pakować produkty.

Twoja paczka zostanie przesłana przez Parafialny Zespół Caritas do magazynu przeładunkowego i dalej trafi do potrzebujących osób w Ukrainie.