PARAFIALNY PIKNIK RODZINNY I MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na PARAFIALNY PIKNIK RODZINNY

Rozpoczęcie o godz. 12.00 Mszą Świętą.

Tak jak co roku będzie wiele atrakcji dla wszystkich: wesołe miasteczko, zabawy, konkursy, strzelnica, występy zespołów.

Zakończymy festyn losowaniem nagród o godz. 17.00 i występem zespołu PODZAMEK BOYS po godz. 17.30.

W tym roku w loterii parafialnej nagrody główna dla dzieci to rower i tablet. Dochód z zabawy loteryjnej jest przeznaczony na pracę duszpasterską z dziećmi w parafii.

Kierujemy prośbę do pań o upieczenie ciasta (bez kremów) najlepiej dostarczyć je w niedzielę rano.

Osoby, które chciałyby wspomóc to dzieło od strony finansowej lub organizacyjnej proszone są o kontakt z proboszczem.

W sobotę od godziny 9.00 będziemy przygotowywali plac do pikniku (rozstawiali namioty) zapraszamy panów do pomocy.

MARSZ DLA ZYCIA I RODZINY

Rozpoczęcie Mszą Święta o godz. 12.00 w Bazylice mniejszej Parafii Wniebowzięcia NMP

Rozpoczęcie Marszu około godz. 13.00, który ulicami miasta przejdzie do Parafii św. Pawła na Piknik.

17.00 wręczenie nagród zwycięzcom w konkursie plastycznym

17.30 koncert Zespoły Podzamcze Boys