Intencje

 

 

 

PIĄTEK– 19 LIPCA                                                                                                             Z

 

7.00                 †JANINA PIETRASIK ( 2 r.ś.) –

17.00               †RYSZARD RYCHLIŃSKI – o

 

SOBOTA – 20 LIPCA – Wspomnienie Bł. Czesława                                                          B

 

7.00                †WŁODZIMIERZ ZBIGNIEW ( 5 r.ś.), KRYSTYNA REN –Rezerwacja

17.00               †DAMIAN KONIECZNY –

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 21 LIPCA                                                                Z

7.00                 † SŁAWOMIR FLORCZAK –

9.00                 †ANDRZEJ SZWABE –

10.30               – ZA PARAFIAN

12.00               †DAMIAN KONIECZNY –

17.00               †STANISŁAW TWOREK –

 

 

INTENCJE MSZALNE   22 – 28 LIPCA 2019

PONIEDZIAŁEK – 22LIPCA – Święto Św. Marii Magdaleny                                              B

7.00                † JAN MATUSIAK

17.00               †KRYSTYNA WITCZAK ( 5 r.ś.)

 

WTOREK –  23 LIPCA – Święto Św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy                B

 

7.00                 †TERESA GŁADKIEWICZ –

17.00               †MARIA WAWRZYNIAK –

 

ŚRODA – 24 LIPCA – Wspomnienie św. Kingi                                                      B

 

7.00                 †KRZYSZTOF OWCZARCZYK –

17.00               †ZYGMUNT DUDEK ( 10 r.ś.) –

 

CZWARTEK – 25 LIPCA – Święto Św. Jakuba Apostoła                                                  C

7.00                 – O Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i radość z kapłaństwa dla Ks. Krzysztofa Kaczmarka w dniu imienin

17.00               – NOWENNA

 

PIĄTEK– 26 LIPCA – Wspomnienie Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny –Joachima i Anny  B

 

7.00                 †ANNA ZENON MAJCHRZAK –

17.00               †DAMIAN KONIECZNY –

 

SOBOTA – 27LIPCA                                                                                               Z

 

7.00                †KAZIMIERZ JÓZEF MAJCHRZAK –

17.00               †HELENA PALMA ( 6 r. ś.) –  REZERWACJA.

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 28 LIPCA                                                                 Z

7.00                 †ZOFIA AUGUSTYNIAK –

9.00                 †DAMIAN KONIECZNU

10.30               – ZA PARAFIAN

12.00                †KRZYSZTOF KLECIAK –

17.00               †GENOWEFA STEFANIAK –