Intencje

INTENCJE MSZALNE    18 – 24 MARCA 2019

PONIEDZIAŁEK – 18 MARCA – REKOLEKCJE                                                             F                                                                                                                                                       

9.00                † JÓZEF JANINA GRUDZIŃSCY

9.00                † RYSZARD MANIOS –

10.30               † JAN SZYMCZAK –

12.00                 – Dziękczynno – Błagalna

17.00               † TOMASZ LIPIŃSKI –

17.00               † PIOTR CIEŚLAK ( 15 GR )

 

WTOREK – 19 MARCA – Uroczystość Św. Józefa – REKOLEKCJE                              B

9.00                 † JÓZEF MAZURKIEWICZ –

10.30               – Dziękczynno – Błagalna

12.00               – Dziękczynno – Błagalna

17.00               † IRENA SWARZYŃSKA –

17.00               † JÓZEF WŁADYSŁAW ZOFIA POWICHROWSCY

17.00               † PIOTR CIEŚLAK ( 16 GR )

 

ŚRODA – 20 MARCA                                                                                                              F

7.00                 † PIOTR CIEŚLAK ( 17 GR )

7.00                 † JÓZEF DRZEWIECKI

17.00                 † JERZY KRÓLIKOWSKI ( 1 r.ś.)-

 

CZWARTEK – 21 MARCA                                                                                                F/C

7.00                 † PIOTR CIEŚLAK ( 18 GR )

7.00                 † STANISŁAW ( 23 r.ś.) BARBARA ( 6 r.ś.) CZŁAPIŃSCY –

17.00               –  NOWENNA

PIĄTEK – 22 MARCA                                                                                                             F                                

7.00                 † PIOTR CIEŚLAK ( 19 GR )

7.00                 † WITOLD SIERZPUTOWSKI ( 31 r.ś.) –

17.00               † ELŻBIETA BERNER –

 

SOBOTA – 23 MARCA                                                                                                           F                                                  

7.00                 † PIOTR CIEŚLAK ( 20 GR )

7.00                 † MAREK KOCOBOLSKI –

17.00               † GENOWEFA CICHOSZ –

17.00               † ELŻBIETA BERNER ( 1 r.ś.) –

 

 NIEDZIELA – 24 MARCA – III Niedziela Wielkiego Postu                                               F

7.00                 † PIOTR CIEŚLAK ( 21 GR )

7.00                 † TOMASZ LIPIŃSKI –

9.00                † ANDRZEJ WASILEWSKI ( 10 r.ś.) JADWIGA WASILEWSKA –

10.30               – ZA PARAFIAN

12.00               – Dz-Bł z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże dla Danuty Kubiak z okazji 90 urodzin

17.00               † STEFAN BYRKA –