Intencje

SOBOTA – 24 CZERWCA – NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA                                   B

7.00              † JAN LEWANDOWSKI (im)– od żony i rodzeństwa

7.00              † JANINA BEGIERT, MARIA GŁOWIENKOWSKA – od rodziny

17.00            † JANINA ROSIAK – od córek

 

25 CZERWCA – XII NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                                            Z

7.00              † ANNA ŚWIATEK – od wnuczki Jolanty z mężem i dziećmi

8.45              † JANINA, BOŻYDAR ZALEWSCY, ALICJA STASIAK, MARIANNA, WŁADYSŁAW MARCZYŃSCY

10.00             ZA PARAFIAN

11.15             † JAN GRABOWSKI

12.30             † BRONISŁAW TOMASZEWSKI – 13 r. śm. – od zony

17.00             † TERESA TURAJCZYK – 12 r. śm. – od córki z mężem

PONIEDZIAŁEK – 26 CZERWCA                                                                                         Z

7.00              † JAN KULESZA – od córki Jolanty z rodz.

17.00            † STANISŁAW LEWANDOWICZ – od Anity Matjus z rodz.

17.00            † KRYSTYNA WRZOSEK – od syna Mariusza z rodz.

 

WTOREK – 27 CZERWCA                                                                                                  Z

7.00              † JANINA, JÓZEF GRUDZIŃSCY – od córki

17.00            † MARIANNA WALCZAK – od córki Haliny z rodz.

17.00            † WŁADYSŁAW, JÓZEF, ZOFIA POWICHROWSCY

 

ŚRODA – 28 – ŚW. IRENEUSZA                                                                                        C

7.00              † EWA BEJMERT – od teściowej Wandy

7.00              † STANISŁAW LEWANDOWICZ – od Leszka Chojnackiego z rodz.

17.00            † WŁADYSŁAW WIĘCKOWSKI, MARIANNA CIEŚLICKA– od syna i córki z rodz.

 

CZWARTEK – 29 CZERWCA – UR. ŚW. PIOTRA I PAWŁA                                                  C

7.00              † PAWEŁ KŁAK – od mamy i braci

10.00            † WŁADYSŁAW BAJEWSKI – od Małgorzaty, Anny i Przemysława z rodzinami

17.00            O BOŻE BŁOG. I POTRZEBNE ŁASKI DLA KS. PIOTRA Z OKAZJI IMIENIN

 

PIĄTEK – 30 CZERWCA                                                                                                     Z

7.00              † ELŻBIETA KRYSIAK – 16 r. śm. – od wnuka

17.00            † MARIANNA WALCZAK – od córki Wandy z rodz.

17.00            † KRYSTYNA WRZOSEK – od syna Pawła z rodz.

 

 SOBOTA – 1 LIPCA                                                                                                           Z

7.00              † SŁAWOMIR KAMOLA – od sąs. Kilińskiego 37 kl. III i IV

7.00              † MIECZYSŁAW ADAMOWICZ – od Czesławy z rodz.

17.00            † HALINA STEFANIAK – od męża

 

2 LIPCA – XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                                                  Z

7.00              † BOLESŁAW FORMANTOWICZ – od rodz. Cieślaków z Rzechty

8.45              † RYSZARD OPELT – od żony

10.00            ZA PARAFIAN

11.15            † HELENA, ZENON FRANKOWSCY

12.30            † HALINA KUSIŃSKA – od brata Kazimierza z rodz.

17.00            † JĘDRZEJ SOBCZAK – 5 r. śm. – od żony z dziećmi – REZERWACJA