Ogłoszenia

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

– 17 października 2021 –

  1. W przyszłą  niedzielę będziemy przeżywali niedzielę misyjną, która rozpoczyna  tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach codziennych o misjonarzach, którzy głoszą Dobrą Nowinę oraz prośmy o nowe powołania misyjne. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace, zostaną przekazane na fundusz dzieł misyjnych Kościoła.
  2. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę i niedzielę o godz. 16.15
  3. W tym tygodniu przypadają wspomnienia w poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II.
  4. Zapraszamy na spotkanie Bielanki oraz dziewczynki, które chcą być Bielankami w sobotę o godz. 15.00 na plebanie. Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów. Spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  5. Zapraszamy także chętne osoby, które śpiewają do kwartetu. Więcej informacji u pana Witolda
  6. Jest nowy numer tygodników Idziemy oraz Gościa Niedzielnego. Kalendarze na rok 2022 do nabycia w kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu na nocne czuwanie w kaplicy wieczystej adoracji Najświętszego sakramentu w Gietrzwałdzie. Wyjazd 23 października o godz. 10.00 z parafii Wniebowzięcia NMP a powrót 24 października. Koszt 80 zł. Szczegóły na plakacie.
  8. Sprawy budowlane: położono blachę na całym dachu głównym kościoła, trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku gospodarczego Caritas. Dziękujemy za modlitwę i dodatkowe ofiary składane na budowę świątyni.Jak mówi autor 2 Księgi Machabejskiej „Święta i chwalebna jest myśl modlić się za umarłych, aby byli od grzechów uwolnieni”. Zachęcamy do pamięci w modlitwie o  zmarłych w wypominkach rocznych i w oktawie modlitw za zmarłych od 1 do 8 listopada. Wypominki są przyjmowane w kancelarii parafialnej.