Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

– 17 CZERWCA 2018 –

  1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przezywamy wizytację kanoniczną, której dokonuje ks. bp Stanisław Gębicki. Rozpoczęcie o godz. 9.00 sprawozdaniem proboszcza z funkcjonowania parafii z ostatnich 5 lat, a zakończy o godz. 12.00 udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

  1. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela. W czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego patrona Księdza Biskupa Ordynariusza, którego polecamy pamięci modlitewnej parafian.

  1. Nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej.

  1. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów na Msze Świętą o godz. 12.00 w najbliższą niedzielę, podczas której będziemy dziękowali za miniony rok szkolny i prosili o błogosławieństwo na czas wakacji.

  1. Rozmowy sumujące przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej klas 1 i 2 oraz klas 7 do sakramentu bierzmowania odbędą się we wrześniu.

  1. Pojemnik na makulaturę jest wystawiony do piątku. Następna zbiórka we wrześniu.

  1. Jest prasa katolicka: Idziemy, Gość Niedzielny oraz Głos św. Pawła.

  1. Dziękujemy za modlitwę i dodatkowe ofiary składane na budowę kościoła.

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Wiesława Maciołek z ul. Szkolnej, + Andrzej Nita z ul. Szadkowskiej, + Jacek Godzisz z ul. Szkolnej, + Sławomir Florczak z ul. Osmolińskiej, + Małgorzata Adamska z ul. Kilińskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.