Ogłoszenia

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

– 17 LUTEGO 2019 –

 

  1. W najbliższą niedzielę zapraszamy małżonków, którzy ślubowali w miesiącu lutym na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich na Mszę Świętą o godz. 10.30.

 

  1. W tygodniu przypadają wspomnienia: w piątek święto katedry św. Piotra Apostoła, a w sobotę św. Polikarpa męczennika.

 

  1. Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 23 marca w sobotę. Koszt 30 zł. Zapraszamy na wyjazd do Austrii od 17-24 września. Zapisy na pielgrzymki w kancelarii parafialnej.

 

  1. Amatorski Teatr Cultus zaprasza na spektakl „Marianna Kolbe heroiczna matka świętego” 23 lutego o godz. 16.30 do Ośrodka św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Idziemy oraz Gościa Niedzielnego.

 

  1. Sprawy budowlane. Dokonano wyceny założenia instalacji ogrzewania podłogowego na 95 tys. Rozpoczęto prace przy szalunkach i zbrojeniu stropu wieży kościoła. Bóg zapałać za dodatkowe ofiary składane w kopertach na budowę kościoła.

 

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Kazimierz Barczyński z ul. Kilińskiego, + Wiesława Kalinka z ul. Żytniej, + Łukasz Juszczak z ul. Kilińskiego, + Oskar Kisiel z ul. Żytniej.+ Jan Rychlik z ul. Kilińskiego, pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.