Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

– 25 CZERWCA 2017 –

  1. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz. 16.30.

  1. Od najbliższego piątku rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński, który obejmuje 10 nauk. Spotkania w piątki o godz. 19.00. Harmonogram spotkań jest w ostatnim numerze Głosu św. Pawła.

  1. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7,00; 10,00; 17,00. Ofiary składane na tace są przeznaczone na dzieła prowadzone przez Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Piotr Kowalski, będziemy polecali w modlitwie solenizanta podczas Msza Święta o godz. 17,00. W środę imieniny obchodzi pan organista Ireneusz Jankowski. Solenizantów polecamy pamięci modlitewnej parafian.

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wspólnotę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Msze Święta o godz. 7.00 i nabożeństwo różańcowe.

  1. Dzieła charytatywne. Trwa akcja „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU”, zbieramy fundusze na zakup 25 tornistrów oraz 33 zestawy przyborów szkolnych. Ofiary na ten cel można składać do skarbonek Caritasu przy wyjściu z kaplicy.

  1. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe TALENT zaprasza na VIII Międzynarodowy Festiwal „Folklor Świata”. W piątek zapraszamy od godz. 16.30 na barwny korowód, który przejdzie ulicami miasta. W sobotę na całodzienne warsztaty. W niedzielę o godz. 16.00 na Koncert Galowy. Szczegóły są na plakacie.

  1. Prace budowlane: trwają prace szalunkowe wieńca szczytu zachodniego kościoła. Dziękuję za modlitwę i dodatkowe ofiary składane na budowę świątyni.

  1. Jest nowy numer: Idziemy, Gościa Niedzielnego oraz Głosu św. Pawła.

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Alina Bocian z ul. Srebrnej; + Alina Dziadak z ul. Hetmańskiej; + Wojciech Czajkowski z ul. Jana Kazimierza pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.