Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

– 16 czerwca 2019 –

  1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze Święte w parafii o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 17.00. Parafia bierze udział procesji Miejskiej. Msza Święta na rozpoczęcie o godz. 10.30 w parafii Wniebowzięcia NMP i procesja do parafii św. Antoniego. Prosimy o przystrojenie okien od strony ul. Łaskiej na czas procesji. Asysta i dziewczynki do sypania kwiatków przychodzą do parafii Wniebowzięcia NMP. Nasza parafia przygotowuje ołtarz przy Zespole Szkół Elektronicznych. Od piątku przez cały tydzień po Mszy Świętej wieczornej Oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną wokół kaplicy. Zapraszam Bielanki, asystę i dziewczynki do sypania kwiatków. Próba dla dziewczynek sypiących kwiaty w środę po Mszy Świętej wieczornej.

  1. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej. W czwartek i niedzielę o godz. 16.30.

  1. Pojemnik na makulaturę jest wystawiony do 18 czerwca.

  1. Tak jak było zapowiadanie wolontariusze komitetu „Stop pedofilii” będą zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizacją edukacyjną seksualną według standardów proponowanych przez LGBT. W celu poparcia wniosku będzie potrzebny PESEL. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

  1. Jest prasa katolicka Idziemy i Gość Niedzielny oraz Głos św. Pawła.

  1. Sprawy budowlane: trwają prace montażowe kanałów wentylacji oraz kładzenia ocieplenia posadzki i ogrzewania na zapleczu kościoła. Modlitwa parafian polecamy parafian parafii św. Antoniego, którzy dziś wspierają dzieło budowy świątyni. Dziękujemy za modlitwę i dodatkowe ofiary składane na budowę kościoła.