Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

– 22 kwietnia 2018 –

 

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Obejmijmy modlitwą alumnów z naszej parafii przygotowujących się do kapłaństwa. Po Mszy Świętej są zbierane ofiary na utrzymanie naszego seminarium we Włocławki. Bóg zapłać.

  1. 3 czerwca diakon Piotr Wolny przyjmie święcenia kapłańskie w katedrze Włocławskiej. Organizujemy wyjazd autokarowy do Włocławka. Koszt 25 złotych zapisy w kancelarii parafialnej.

  1. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha Biskupa i męczennika Patrona Polski. Proboszcz Parafii Męka Sieradz zaprasza na uroczystość odpustową. Msza Święta centralna o godz. 12.00. W środę święto św. Marka ewangelisty.

  1. W tym tygodniu próby do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek i piątek o godz. 17.30.

  1. Komunia rocznicowa w niedzielę 29 kwietnia o godz. 12.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców, rodzeństwa o godz. 10.00 w sobotę. Próba po spowiedzi.

  1. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach zaprasza młodzież 25 kwietnia w godz. 8.30 do 16.30 na dzień otwarty.

  1. W niedzielę 27 maja tradycyjnie po raz dziewiąty Parafia organizuje PARAFIALNY FESTYN RODZINNY. Osoby, które chciałyby wspomóc od strony finansowej i organizacyjnej to dzieło proszone są o kontakt z księdzem proboszczem. Prosimy o fanty na loterie, różne zabawki, upominki i maskotki, które można przynosić do zakrystii.

  1. Polecamy pamięci modlitewnej parafian parafii św. Antoniego, którzy dziś ofiarami wspierają dzieło budowy naszej świątyni. Dziękuję za modlitwę i dodatkowe ofiary składane na budowę kościoła.

  1. Jest prasa katolicka: Idziemy oraz Gość Niedzielny.

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Janina Mann z ul. Osmolińskiej, + Janina Misiak z ul. Szadkowskiej, + Genowefa Kacalak z ul. Szkolnej. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.